• Rada Rodziców

• Rada Rodziców - informacje r. szk. 2017/2018

• Witamy serdecznie Drodzy Rodzice,

witamy w miejscu gdzie będą zamieszczone informacje dotyczące podejmowanych działań przez Radę Rodziców przy współpracy z Nauczycielami. Chcemy zapewnić Was, że dokładamy wszelkich starań aby pokazać że w szkole może się sporo dziać.

SKŁAD RADY RODZICÓW NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Przewodnicząca Rady Rodziców: Katarzyna Gołąb

Zastępca: Katarzyna Wanat

Skarbnik : Urszula Bies

Tłusty Czwartek
            Aby osłodzić trochę przerwy między lekcjami zakupione zostaną pączki dla wszystkich dzieciaków :) Smacznego

Sprzęt komputerowy
            Z radością informujemy, że Rada Rodziców przekazała pieniądze na zakup pełnego sprzętu wyposażenia szkolnej sali komputerowej. Głównym źródłem tej inicjatywy były środki uzyskane z ubiegłorocznej Szkolnej Zabawy Karnawałowej.
            Dziękujemy serdecznie ludziom, którzy Nas wspierają bo to dzięki Wam możemy osiągnąć zamierzone cele :)
            Oby te komputery (i nie tylko :)) służyły Naszym dzieciom i były pomocne w nauce.

Wieczornica i Wieczór Kolęd
            Co roku uczniowie naszej szkoły przygotowują się do zaprezentowania pieśni patriotycznych podczas listopadowej Wieczornicy- odbywającej się na cześć Święta Niepodległości, nie mniejszy wysiłek wkładają też do przedstawienia podczas Wieczoru Kolęd w styczniu. Wspólnie z Rodzicami wspieramy te wydarzenia z zaplecza- dobrym poczęstunkiem, napojami, pomocą przy organizacji-wszystko po to aby rodziny i zaproszeni goście poczuli się mile ugoszczeni.

ŚWIĘTO SZKOŁY

Święto Szkoły, będące już tradycją, odbyło się w tym roku w dniu 29.09.2017. Jest to wielkie wydarzenie, które współtworzy Rada Rodziców, rodzice oraz Nauczyciele naszej placówki. Objęte jest patronatem Wójta Gminy, wspierają nas również przedstawiciele pobliskich miejscowości z których dzieci uczęszczają do szkoły w Babicach.

Podobnie jak i w latach ubiegłych przygotowano wiele atrakcji. Były dmuchańce dla dzieciaków, zorganizowane gry i zabawy, można było z bliska zobaczyć samochody służbowe, którymi przybyli do nas zaproszeni przedstawiciele policji, straży pożarnej oraz wojska. Jeśli już ktoś trochę się zmęczył atrakcjami, czekał na niego poczęstunek w postaci kiełbasek, prażonych czy też słodkiego ciasta, znalazło się również miejsce na zdrowe przekąski w postaci owoców i warzyw.

Wielkim zainteresowaniem cieszył się spektakl „Czerwony Kapturek, przygotowany przez naszych nauczycieli.