• Małgorzata Wiśniewska

• Sprawdziany

• 9 stycznia 2016 r. (poniedziałek) - sprawdzian będą pisać uczniowie klasy IV wg nacobezu do sprawdzianu.

2 stycznia 2016 r. (poniedziałek) - sprawdzian będą pisać uczniowie klasy V wg nacobezu do sprawdzianu.

20 grudnia 2016 r. (wtorek) - sprawdzian będą pisać uczniowie klasy VIa wg nacobezu do sprawdzianu.

19 grudnia 2016 r. (poniedziałek) - sprawdzian będą pisać uczniowie klasy VIb wg nacobezu do sprawdzianu.

28 listopada 2016 r. (poniedziałek) - sprawdzian będą pisać uczniowie klasy IV wg nacobezu do sprawdzianu.

7 listopada 2016 r. (poniedziałek) - sprawdzian będą pisać uczniowie klasy VIa i VIb wg nacobezu do sprawdzianu.

3 listopada 2016 r. (czwartek) - sprawdzian będą pisać uczniowie klasy V wg nacobezu do sprawdzianu.

5 pażdziernika 2016 r. (środa) - sprawdzian będą pisać uczniowie klasy IV wg nacobezu do sprawdzianu.

20 września 2016 r. (wtorek) - diagnozę wstępną będą pisać uczniowie klasy IV.

13 września 2016 r. (wtorek) - diagnozę wstępną będą pisać uczniowie klasy V.

12 września 2016 r. (poniedziałek) - diagnozę wstępną będą pisać uczniowie klasyVIa i VIb.